Reference

Služeb Ivany Vonšíkové jsem využila v době, kdy jsem měla pocit, že se na mě valí problémy ze všech stran a já se v nich topím. Nástup pandemie změnil režim a chod rodiny, změnilo se pracovní prostředí, mí klienti řešili daleko více obtíží a potřebovali podpořit. Ale já jsem měla pocit, že potřebuji podpořit sama. V průběhu jednotlivých setkání se mi podařilo naučit se získat si vědomě od situace odstup, podívat se na ni i z jiného úhlu, učila jsem se jednotlivé věci pojmenovávat, oddělovat je od sebe, řešit postupně a najednou zmizel pocit zahlcení. Cítila jsem, že mám svůj život zase plně ve svých rukou a nejsem pouze vláčená okolnostmi.

Terapeutické a koučovací služby Ivany Vonšíkové bych určitě doporučila i dalším lidem, kteří se ocitli v situaci, ve které jim není dobře... A už jsem i doporučila.

Mgr. Kateřina Lukešová, Společnost pro ranou péči


Setkání s paní Ivanou byla vždy příjemná, citlivý lidský přístup byl samozřejmostí. Umí skvěle naslouchat a mohl jsem s ní probrat jakékoli téma, vždy byla na sezení skvěle připravena. Během několika setkání se nám podařilo udělat velký kus práce.

Ondřej Cisovský, lékař


Zkušenost s koučováním vnímám velmi pozitivně. Dokázala jsem si za profesionální podpory srovnat priority a nastavit strukturu, což mě vytrhlo z místa a donutilo přemýšlet nad každým krokem ke zlepšení mé životní i pracovní úrovně.

Taťána B., sociální pracovnice


Co o mne říkají přátelé?

Kdo je Iva? Znám ji jako ženu, která lidi slyší a vidí. Jako ženu, která nevnímá svět kolem sebe jen takový, jaký je na první pohled, ale snaží se porozumět i tomu, co je „za zrcadlem“. Znám ji jako ženu, která sama od sebe neodchází od rozdělané práce.

Vendula Gojová, kamarádka a kolegyně


„Přijetí a inspirace.“ To jsou slova, kterými bych Ivu charakterizovala. Přijetí proto, že rozumí, že každý „to“ máme trochu jinak a jiný pohled na situaci není špatný, jen jednoduše jiný. A může tak být vlastně i v mnoha ohledech inspirativní, pokud si člověk dovolí se na situaci jinak podívat.

Iva se umí dívat na věci s respektem k odlišnostem a svým přirozeným způsobem k tomu motivuje a učí lidi kolem sebe.

Veronika Volná, dlouholetá kamarádka